Paso El Roble 51, 832 0000 Santiago, Chile
$333.000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
$333.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$9250
The listing is located at Paso El Roble 51, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map