Listed yesterday
Paso El Roble 51, 832 0000 Santiago, Chile
$476.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
$476.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$8655
The listing is located at Paso El Roble 51, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map