Eduardo Matte 1695, 832 0000 Santiago, Chile
$386.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
$386.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$6893
The listing is located at Eduardo Matte 1695, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map