Listed yesterday
Edificio Los Parques II, Avenida Ejército Libertador 650, 832 0000 Santiago, Chile
$640.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
$640.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$7529
The listing is located at Edificio Los Parques II, Avenida Ejército Libertador 650, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map