Listed 4 days ago
Santa Petronila 28, 832 0000 Santiago, Chile
$360.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
$360.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$7059
The listing is located at Santa Petronila 28, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map