Listed today
Avenida Ecuador 4626, 832 0000 Santiago, Chile
$344.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
$344.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$7020
The listing is located at Avenida Ecuador 4626, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map