Listed 6 days ago
Los Avellanos 2535, 832 0000 Santiago, Chile
$378.000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
$378.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$12194
The listing is located at Los Avellanos 2535, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map